LOG IN  |  REGISTER
  2021 WGAP MATCH RESULTS
   Match#:       Year: 

  PHILADELPHIA CUP

 Merion 1 defeated  Sunnybrook 15 - 2
 Phila Cricket 1 defeated  Wilmington 16 - 1
 Huntingdon Valley 1 defeated  Gulph Mills 17 - 0
 

  SUBURBAN CUP

 Aronimink 1 defeated  Medford Village 16 - 1
 Commonwealth 1 defeated  Merion 26 - 1
 DuPont 1 defeated  Sandy Run 15 - 2
 

  WALLINGFORD CUP

 Riverton 1 defeated  Radley Run 15 - 2
 Old York Road 1 defeated  Overbrook 14 - 3
 Phila Country 1 defeated  Llanerch 14 - 3
 

  FOURTH CUP

 Whitemarsh 1 defeated  Doylestown 15 - 2
 Phila Cricket 2 defeated  Waynesborough 16 - 1
 

  FIFTH CUP

 Spring Ford 1 defeated  Hershey’s Mill 16 - 1
 RiverCrest 1 defeated  Gulph Mills 27 - 0
 Indian Valley 1 defeated  Huntingdon Valley 24 - 3
 

  SIXTH CUP

 Chester Valley 1 defeated  Little Mill 17 - 0
 Trenton 1 defeated  Wilmington 25 - 2
 Penn Oaks 1 defeated  Whitford 16 - 1
 

  SEVENTH CUP

 North Hills 1 defeated  Cedarbrook 16 - 1
 Talamore 1 defeated  Philmont 16 - 1
 Tavistock 1 defeated  St. Davids 16 - 1
 

  EIGHTH CUP

 Merion 3 defeated  1912 14 - 3
 Aronimink 2 defeated  Jericho National 17 - 0
 Spring Mill 1 defeated  Yardley 16 - 1
 

  NINTH CUP

 Sandy Run 2 defeated  Kennett Square 15 - 2
 DuPont 2 defeated  Medford Lakes 15 - 2
 Brookside- Pottsto 1 defeated  Springhaven 14 - 3
 

  TENTH CUP

 West Chester 1 defeated  Rolling Green 14 - 3
 Torresdale 1 defeated  Sunnybrook 24 - 3
 Blue Bell 1 defeated  Phila Country 24 - 3
 

  ELEVENTH CUP

 Phila Cricket 3 defeated  Fieldstone 15 - 2
 Aronimink 3 defeated  Waynesborough 24 - 3
 Whitemarsh 2 defeated  Old York Road 25 - 2
 

  TWELFTH CUP

 RiverCrest 2 defeated  Overbrook 27 - 0
 Spring Ford 2 defeated  LuLu 14 - 3
 Radley Run 2 defeated  Concord 16 - 1
 

  THIRTEENTH CUP

 White Manor 1 defeated  Riverton 26 - 1
 Gulph Mills 3 defeated  Manufacturers’ 26 - 1
 Bluestone 1 defeated  Moorestown 17 - 0
 

  FOURTEENTH CUP

 Lookaway 1 defeated  Wilmington 36˝ - ˝
 Indian Valley 2 defeated  Chester Valley 24 - 3
 Laurel Creek 1 defeated  St. Davids 25 - 2
 

  FIFTEENTH CUP

 Medford Village 2 defeated  Radnor Valley 14 - 3
 French Creek 1 defeated  Kennett Square 26 - 1
 

  SIXTEENTH CUP

 Stonewall 1 defeated  Merion 44 - 3
 Commonwealth 2 defeated  Huntingdon Valley 36 - 1
 Bala 1 defeated  Phoenixville 15 - 2
 

  SEVENTEENTH CUP

 Merchantville 1 defeated  Llanerch 24 - 3
 Applebrook 1 defeated  Tavistock 27 - 0
 Waynesborough 3 defeated  Cedarbrook 25 - 2
 

  EIGHTEENTH CUP

 Phila Cricket 4 defeated  DuPont 35 - 2
 Applecross 1 defeated  Hartefeld 14 - 3
 

  NINETEENTH CUP

 Talamore 2 defeated  Aronimink 46 - 1
 Springhaven 2 defeated  Overbrook 35 - 2
 

  TWENTIETH CUP

 Sandy Run 3 defeated  St. Davids 34 - 3
 Burlington 1 defeated  North Hills 27 - 0
 

  TWENTY-FIRST CUP

 Kennett Square 3 defeated  Merion 54 - 3
 Trump National 1 defeated  Huntingdon Valley 44 - 3
 Whitemarsh 3 defeated  RiverCrest 44 - 3
 

  TWENTY-SECOND CUP

 Downingtown 1 defeated  Rolling Green 27 - 0
 White Manor 2 defeated  Torresdale 25 - 2
 Doylestown 3 defeated  Talamore 34 - 3