LOG IN  |  REGISTER
  2017 WGAP MATCH RESULTS
   Match#:    

  PHILADELPHIA CUP

 Phila Cricket 1 vs  Wilmington 1
 Huntingdon Valley 1 vs  Merion 1
 Sandy Run 1 vs  Sunnybrook 1

  SECOND CUP

 Medford Village 1 vs  Aronimink 1
 Manufacturers’ 1 vs  Overbrook 1
 Gulph Mills 1 vs  Old York Road 1

  THIRD CUP

 Riverton 1 vs  Radley Run 1
 DuPont 1 vs  Commonwealth 1
 Merion 2 vs  Waynesborough 1

  FOURTH CUP

 Phila Country 1 vs  Whitford 1
 Indian Valley 1 vs  Spring Ford 1
 Doylestown 1 vs  Phila Cricket 2

  FIFTH CUP

 Llanerch 1 vs  Chester Valley 1
 Whitemarsh 1 vs  Penn Oaks 1
 Old York (NJ) 1 vs  Little Mill 1

  SIXTH CUP

 Trenton 1 vs  Gulph Mills 2
 Tavistock 1 vs  Kennett Square 1
 Wilmington 2 vs  Philmont 1

  SEVENTH CUP

 Hersheys Mill 1 vs  St. Davids 1
 Plymouth 1 vs  Cedarbrook 1
 Huntingdon Valley 2 vs  North Hills 1

  EIGHTH CUP

 Rolling Green 1 vs  Spring Mill 1
 Springhaven 1 vs  Brookside- Pottsto 1
 Yardley 1 vs  Talamore 1

  NINTH CUP

 Sandy Run 2 vs  Blue Bell 1
 Merion 3 vs  Concord 1
 Medford Lakes 1 vs  Jericho National 1

  TENTH CUP

 West Chester 1 vs  DuPont 2
 RiverCrest 1 vs  Whitemarsh 2
 Spring Ford 2 vs  Waynesborough 2

  ELEVENTH CUP

 Bluestone 1 vs  Phila Cricket 3
 Indian Valley 2 vs  Phila Country 2
 Old York Road 2 vs  Sunnybrook 2

  TWELVETH CUP

 Gulph Mills 3 vs  Wilmington 3
 Overbrook 2 vs  Lu Lu 1
 Aronimink 2 vs  Manufacturers’ 2

  THIRTEENTH CUP

 Riverton 2 vs  Aronimink 3
 Radley Run 2 vs  Chester Valley 2
 Moorestown 1 vs  Phoenixville 1

  FOURTEENTH CUP

 Lookaway 1 vs  Phila Country 3
 Torresdale 1 vs  Doylestown 2
 Fieldstone 1 vs  Llanerch 2

  FIFTEENTH CUP

 Waynesborough 3 vs  St. Davids 2
 White Manor 1 vs  Laurel Creek 1
 Kennett Square 2 vs  Radnor Valley 1

  SIXTEENTH CUP

 Medford Village 2 vs  Cedarbrook 2
 Merchantville 1 vs  Merion 4
 Tavistock 2 vs  Huntingdon Valley 3

  SEVENTEENTH CUP

 Commonwealth 2 vs  Applebrook 1
 Bala 1 vs  Trenton 2
 Little Mill 2 vs  DuPont 3

  EIGHTEENTH CUP

 RiverCrest 2 vs  Manufacturers’ 3
 Penn Oaks 2 vs  Hartefeld 1
 Old York Road 3 vs  Springhaven 2

  NINETEENTH CUP

 Aronimink 4 vs  St. Davids 3
 Hersheys Mill 2 vs  Applecross 1
 Waynesborough 4 vs  Huntingdon Valley 4

  TWENTIETH CUP

 Phila Cricket 4 vs  Sandy Run 3
 Overbrook 3 vs  North Hills 2
 Burlington 1 vs  French Creek 1

  TWENTY-FIRST CUP

 Kennett Square 3 vs  RiverCrest 3
 Old York (NJ) 2 vs  Stonewall 1
 Whitemarsh 3 vs  Jericho National 2

  TWENTY-SECOND CUP

 Trump National 1 vs  Talamore 2
 Merion 5 vs  Hartefeld 2
 Doylestown 3 vs  Radley Run 3

  TWENTY-THIRD CUP

 White Manor 2 vs  Torresdale 2
 Phila Cricket 5 vs  Whitemarsh 4