LOG IN  |  REGISTER
  2019 WGAP MATCH RESULTS
   Match#:       Year: 

  PHILADELPHIA CUP

 Merion 1 vs  Wilmington 1
 Huntingdon Valley 1 vs  Sunnybrook 1
 Phila Cricket 1 vs  Gulph Mills 1
 

  SECOND CUP

 Medford Village 1 vs  Aronimink 1
 Merion 2 vs  Commonwealth 1
 Sandy Run 1 vs  Old York Road 1
 

  THIRD CUP

 Riverton 1 vs  Radley Run 1
 DuPont 1 vs  Overbrook 1
 Manufacturers’ 1 vs  Phila Country 1
 

  FOURTH CUP

 Phila Cricket 2 vs  Old York (NJ) 1
 Indian Valley 1 vs  Waynesborough 1
 Llanerch 1 vs  Doylestown 1
 

  FIFTH CUP

 Spring Ford 1 vs  Chester Valley 1
 Whitemarsh 1 vs  Penn Oaks 1
 Hershey’s Mill 1 vs  Gulph Mills 2
 

  SIXTH CUP

 Little Mill 1 vs  Huntingdon Valley 2
 Trenton 1 vs  Wilmington 2
 Whitford 1 vs  Philmont 1
 

  SEVENTH CUP

 RiverCrest 1 vs  North Hills 1
 St. Davids 1 vs  Spring Mill 1
 Tavistock 1 vs  Cedarbrook 1
 

  EIGHTH CUP

 Kennett Square 1 vs  1912 1
 Aronimink 2 vs  Jericho National 1
 Yardley 1 vs  Talamore 1
 

  NINTH CUP

 Sandy Run 2 vs  Merion 3
 Medford Lakes 1 vs  Rolling Green 1
 Springhaven 1 vs  Brookside- Pottsto 1
 

  TENTH CUP

 West Chester 1 vs  DuPont 2
 Sunnybrook 2 vs  Whitemarsh 2
 Phila Country 2 vs  Blue Bell 1
 

  ELEVENTH CUP

 Fieldstone 1 vs  Phila Cricket 3
 Waynesborough 2 vs  Aronimink 3
 Old York Road 2 vs  Concord 1
 

  TWELFTH CUP

 Overbrook 2 vs  Bluestone 1
 Spring Ford 2 vs  Lu Lu 1
 Manufacturers’ 2 vs  Torresdale 1
 

  THIRTEENTH CUP

 Riverton 2 vs  Moorestown 1
 Wilmington 3 vs  Radley Run 2
 Gulph Mills 3 vs  Indian Valley 2
 

  FOURTEENTH CUP

 Lookaway 1 vs  St. Davids 2
 Chester Valley 2 vs  Doylestown 2
 RiverCrest 2 vs  Laurel Creek 1
 

  FIFTEENTH CUP

 Phila Country 3 vs  White Manor 1
 Radnor Valley 1 vs  Medford Village 2
 Phoenixville 1 vs  Kennett Square 2
 

  SIXTEENTH CUP

 French Creek 1 vs  Cedarbrook 2
 Llanerch 2 vs  Merion 4
 Bala 1 vs  Huntingdon Valley 3
 

  SEVENTEENTH CUP

 Commonwealth 2 vs  Applebrook 1
 Tavistock 2 vs  Trenton 2
 Merchantville 1 vs  Waynesborough 3
 

  EIGHTEENTH CUP

 DuPont 3 vs  Little Mill 2
 Hartefeld 1 vs  Applecross 1
 Stonewall 1 vs  Penn Oaks 2
 

  NINETEENTH CUP

 RiverCrest 3 vs  Phila Cricket 4
 Aronimink 4 vs  Hershey’s Mill 2
 Springhaven 2 vs  Old York Road 3
 

  TWENTIETH CUP

 St. Davids 3 vs  Sandy Run 3
 Huntingdon Valley 4 vs  Overbrook 3
 North Hills 2 vs  Burlington 1
 

  TWENTY-FIRST CUP

 Kennett Square 3 vs  Merion 5
 Trump National 1 vs  Talamore 2
 Whitemarsh 3 vs  Phila Cricket 5
 

  TWENTY-SECOND CUP

 Rolling Green 2 vs  Downingtown 1
 White Manor 2 vs  Torresdale 2
 Doylestown 3 vs  RiverCrest 4