LOG IN  |  REGISTER
  2017 TEAM MATCH 1 SCHEDULE

 

WGAP INTER-CLUB TEAM MATCHES

2017 Match Schedule

Tuesday, April 25, 2017

 

Home Team is listed in 1st column

PHILADELPHIA CUP
Philadelphia Cricket 1 vs Wilmington 1
Huntingdon Valley 1 vs Merion 1
Sandy Run 1 vs Sunnybrook 1
 
SECOND CUP
Gulph Mills 1 vs Old York Road 1
Manufacturers 1 vs Overbrook 1
Medford Village 1 vs Aronimink 1
     
THIRD CUP
Riverton 1 vs Radley Run 1
DuPont 1 vs Commonwealth 1
Merion 2 vs Waynesborough 1
     
FOURTH CUP
Doylestown 1 vs Philadelphia Cricket 2
Indian Valley 1 vs Spring Ford 1
Philadelphia Country 1 vs Whitford 
     
FIFTH CUP
Llanerch 1 vs Chester Valley 1
Whitemarsh Valley 1 vs Penn Oaks 1
Old York - Chesterfield 1 vs Little Mill 1
     
SIXTH CUP
Wilmington 2 vs Philmont 1
Tavistock 1 vs Kennett Square 1
Trenton 1 vs Gulph Mills 2
     
SEVENTH CUP
Hershey's Mill 1 vs St Davids 1
Plymouth vs Cedarbrook 1
Huntingdon Valley 2 vs North Hills 1
     
EIGHTH CUP
Yardley vs Talamore 1
Springhaven 1 vs Brookside
Rolling Green vs Spring Mill
     
NINTH CUP
Sandy Run 2 vs Blue Bell
Merion 3 vs Concord
Medford Lakes vs Jericho National 1
     
TENTH CUP
Spring Ford 2 vs Waynesborough 2
RiverCrest 1 vs Whitemarsh Valley 2
West Chester vs DuPont 2
     
ELEVENTH CUP
Meadowlands vs Philadelphia Cricket 3
Indian Valley 2 vs Philadelphia Country 2
Old York Road 2 vs Sunnybrook 2
     
TWELFTH CUP
Aronimink 2 vs Manufacturers 2
Overbrook 2 vs LuLu
Gulph Mills 3 vs Wilmington 3
     
THIRTEENTH CUP
Riverton 2 vs Aronimink 3
Radley Run 2 vs Chester Valley 2
Moorestown vs Phoenixville
     
FOURTEENTH CUP
Fieldstone vs Llanerch 2
UL at Torresdale 1 vs Doylestown 2
Lookaway vs Philadelphia Country 3
     
FIFTEENTH CUP
Waynesborough 3 vs St. Davids 2
White Manor 1 vs Laurel Creek
Kennett Square 2 vs Radnor Valley
     
SIXTEENTH CUP
Tavistock 2 vs Huntingdon Valley 3
Merchantville vs Merion 4
Medford Village 2 vs Cedarbrook 2
     
SEVENTEENTH CUP
Commonwealth 2 vs Applebrook
Bala vs Trenton 2
Little Mill 2 vs DuPont 3
     
EIGHTEENTH CUP
Old York Road 3 vs Springhaven 2
Penn Oaks 2 vs Hartefeld 1
RiverCrest 2 vs Manufacturers 3
     
NINETEENTH CUP
Aronimink 4 vs St Davids 3
Hershey's Mill 2 vs Applecross
Waynesborough 4 vs Huntingdon Valley 4
     
TWENTIETH CUP
Burlington  vs French Creek
Overbrook 3 vs North Hills 2
Philadelphia Cricket 4 vs Sandy Run 3
     
TWENTY-FIRST CUP
Kennett Square 3 vs RiverCrest 3
Old York - Chesterfield 2 vs Stonewall
Whitemarsh Valley 3 vs Jericho National 2
     
TWENTY-SECOND CUP
Doylestown 3 vs Radley Run 3
Merion 5 vs Hartefeld 2
Trump National vs Talamore 2
     
TWENTY-THIRD CUP
White Manor 2 vs UL at Torresdale 2
Philadelphia Cricket 5 vs Whitemarsh Valley 4
  vs